Arkadaşınıza Hediye Önerileri

Arkadaşınıza Özel Hediyeler

Özel günlerde arkadaşa özel hediye seçmek oldukça zordur. Onu tanıdığımızı gösterip aynı zamanda varlığı için duyduğumuz mutluluğu betimleyip iyi dileklerimizi sunacağımız hediyeleri araştırmak, seçmek ve tüm bunların sonunda içimize sinmesi her zaman mümkün olmaz. Piyasada mevcut olan ürünlerin belli bir konsept etrafında toplanmış olması ve çoğunun arkadaşımıza verdiğimiz değerin yanında bazen basit, bazen gereksiz ve bazen de çocukça kalıyor olması bizi bir çıkmaza sokabilir. Tam da bu noktada çıkmaz sokaklarınıza yol olup, kapıların kilidini açacak fikirleri bu başlık altında bir araya getirdik.

Güneşli günlerimizde kahkahalarımızın en vazgeçilmez ortağı, yağmuru günlerde akan gözyaşlarımızı silen bir mendil, dans ettiğimizde ilk tuttuğumuz el ve varlığına sebep olan kutsal güçlere sonsuz teşekkürlerimizi sunduğumuz arkadaşımıza tüm bu duygularımızı yansıtabilecek fikirleri sizin için yazıya döktük.

Defter

Nazım Hikmet Defter

Bazılarımız için yazmak en güzel ilaç ve en harika tedavi yöntemidir. Yazdıkça dertlerin mürekkeple beraber içimizden çıktığını, akıp gittiğini ve yalnızca kelimelere can verdiğini görürüz. Böyle hissedenler için yazmak en güzel hobi, en güzel dinlenme yöntemlerinden biridir. Yazmayı seven insanların yazdıkları yazı kadar defterleri de değerlidir. Genelde çoğunun bir anısı vardır. Ya sevdikleri biri hediye etmiştir ya da görür görmez çok beğenip sırf bu eylem için satın almışlardır. Üstelik sevdiklerinden gelen hediyelerde satırları öfke veya üzücü kelimelerle doldurmak istemezler. Çünkü ne zaman o defterin kapağını açsalar hediye eden kişiyi anımsarlar ve kalemlerinden akan mürekkep sevgiden başka bir şeye bürünemez. 🙂 Biraz uzun anlattık ama burada asıl önemini vurgulamak istediğimiz şey hediyenin niceliğinden öte niteliği. Arkadaşınızın yazmaya dair ufak da bir ilgisi varsa aldığınız defterin ilk sayfasına duygularınızı ifade edebileceğiniz bir not yazarak ona unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Defter çeşitlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun Zamandır Almak İstediği Bir Eşya

Geçen hafta gezerken görüp beğendiği kazak ya da tişört olabilir. Ancak beden konusu problem yaratabileceği için giyim, kıyafet, ayakkabı ve türevlerinde olan seçenekleri çok önermiyoruz. Arkadaşınızın size anlattığı çocukluk hayallerini anımsayabilirsiniz. Bugüne kadar çok istediği ancak fırsat bulamadığı ya da ertelediği şeyleri. Belki bir enstürman çalmak, bir festivale katılmak vs. olabilir. bunlardan herhangi birini ona hediye etmek aslında aldığınız eşyanın veya festival biletinin çok daha ötesinde olacaktır. Onu dinlediğinizi, onu tanıdığınızı ve her şeyden önce onu ne kadar önemsediğinizi ona bu şekilde göstermiş olacaksınız. Unutulmaz alacağınız hediyenin ya da yapacağınız organizasyonun şatafatlı olmasından öte kalbe dokunması gerekir. Bu en özel ve en kalıcı hediyedir.

Arkadaşa Özel Hediye Almak Artık Çok Kolay!

En yakın arkadaşınıza hediye seçenekleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık.  Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez yukarıda sıralamış olduğumuz hediyelerden en az birini almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Böylesine özel bir günde en yakın arkadaşınızda böyle bir izlenim yaratmak istemezsiniz. Pangu olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz.

Bu girdi$ s içinde yayınlandı ve$ s etiketlendi.

Bir cevap yazın

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik sayfamızdan erişebilirsiniz.