İade ve Değişim Şartları

İADE BEDELİM NE ZAMAN GERİ ÖDEMESİ YAPILACAK

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kredi kartınıza/banka hesap numaranıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak hesabınıza yansıtılır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve pangudan com’un bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

DEĞİŞİM

pangudan com’dan satın aldığınız ürünü beğenmediyseniz/numara-beden değişikliği yapmak istiyorsanız iletişim formundan mutlaka bildirim yapmanız gerekiyor. (sipariş no, değişim nedeni vs gibi bilgileri mesajınıza iletmeyi unutmayınız.) Ürün mağazamıza ulaştığında stoklarımızda mevcut ise değişimi gerçekleşecektir.

– Değişimi yapılacak ürün veya ürünler, ambalajı teslim alındığı orijinal hali ile birlikte gönderilmelidir.

– Aksesuarlar ve takılar hiçbir koşul altında iade ve değişim kapsamına girmemektedir.

İADE

pangudan.com’ dan satın aldığınız ürününüzü beğenmediğiniz taktirde ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

-Satın almış olduğunuz ürünlerin, etiketleri üzerinde, bilgilendirme kartları yırtılmamış, ürünün kutusu (indirimli ürünleri hariç) ve ürünün kendisine zarar vermeden denenmiş olmalıdır.

-Ürünlerin bütün aksesuarları, ambalajında herhangi bir eksik olmayacak şekilde, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek şekilde olması gerekmektedir. Ürünlerin kutu veya poşetlerinde koli bandı ve farklı bir durum olmamalıdır. Bu şekilde gönderimlerde iade kabul edilmeyecektir.

-Aksesuarlar ve takılar hiçbir koşul altında iade ve değişim kapsamına girmemektedir.

İADE İÇİN GÖNDERDİĞİM ÜRÜN KARGO BEDELİ

pangudan.com’ iade ve değişim için gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları tarafımıza aittir.

ÜCRETSİZ DEĞİŞİM  İÇİN MNG KARGO KODUNUZ : 512509030

İADE VE DEĞİŞİM ADRESİ: PANGU-FATMA İLKAY KAHYAOĞLU KEMANKEŞ KARAMUSTAFAPAŞA MAH. RIHTIM CAD. NO:5/A P.K: 34425 KARAKÖY/İSTANBUL( Kargo kodu ve adres bilgilerini bir kağıda yazıp paket üzerine yapıştırıp, kuryeye teslim edin)

ÜRÜNÜMÜ İADE İÇİN GÖNDERDİM

Ürününüz iade departmanımız da incelenir, iadeyi engelleyen herhangi bir sebep olmadığı anlaşıldıktan sonra, 3 iş günü içerisinde para iadeniz hesabınıza aktarılır.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM

pangudan.com’ dan yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bu nedenle siparişinizi kargoya teslim edilene kadar iptal edebilirsiniz. Sipariş iptal talebinizi; e-mail yoluyla (destek@pangudan.com ya da  +90(535)4171501 numaralı telefondan pangudan.com Müşteri Hizmetleri’ne iletebilirsiniz. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.